Pokój
komoda

Podstawowe informacje o komodach, na co zwracać uwagę podczas wyboru tego mebla.

Pośród wielu praktycznych, a mniej stosowanych mebli w naszych domach i mieszkaniach można wyróżnić komody. Te właśnie meble znane są już od blisko trzystu lat, bo z tamtego okresu pochodzą pierwsze znane egzemplarze. Ich popularność przede wszystkim się zaczęła dlatego, że posiadają szuflady, a co by nie mówić, to właśnie one są bardzo wygodne i praktyczne.
szafa

Kompleksowo wyposażony salon meblowy dopasowany do zapotrzebowania klientów to skarb, dlatego tylko takich warto poszukiwać

Każdy sklep dysponuje asortymentem, który jak najbardziej odpowiada zapotrzebowaniu klientów i jest dostosowany do tego, by z pełną swobodą każda odwiedzająca go osoba mogła kupić to, co niezbędne. Sklep meblowy jest miejscem szczególnym, a to dlatego, że jego układ umożliwia zaprezentowanie wnętrz, które demonstrują, jak mogą prezentować się dane meble i jak wyglądają po wspólnym skomponowaniu. Niemałą rolę zatem w każdym sklepie z meblami pełni funkcja estetyczna. To od niej zależy, czy klienci zostaną na dłużej, przyjadą raz jeszcze po to, by poszukiwać inspiracji by zdecydować się na jakiś model przykładowo kanapy, czy też po pierwszym kontakcie ze sklepem nie będą planowali powrotu, gdyż nie przypadnie im do gustu.
Skandynawia

W jaki sposób umeblować pokój malucha - porady

Jak zaaranżować pokój dziecka, jaki będzie miejscem nauki, spania, przechowywania a także zabawy?


W jaki sposób umeblować pokój malucha - porady

Pokój potomka powinien pogodzić owe funkcje na kilkunastu metrach kwadratowych. Nie jest to proste.
mieszkanie

Aranżujemy mieszkanie – dlaczego warto jest kupić meble sosnowe?

Aranżowanie mieszkania jednym zapewnia niemało radości, dla innych jest ciężkim wyzwaniem. Nie każdemu albowiem przyjemność sprawia wybieranie kolorów ścian, zakupowanie terakoty na podłogę czy wreszcie – rozglądanie się za upragnionymi meblami. Jednakże nawet szczególnie niechętne osoby powinny się przełamać, ponieważ aranżujemy miejsce, w jakim będziemy na co dzień żyć, spędzać czas i wypoczywać wspólnie z rodziną. Jednym z zagadnień sprawiających największe problemy są meble. Jednocześnie chcielibyśmy, by ładnie się prezentowały, pasowały do naszego wnętrza oraz rzecz jasna – niewiele kosztowały. Czy to prawdopodobne? Tak, jeśli zdecydujemy się na meble z sosny.
wystrój pokoju dziecięcego

Ubieramy mieszkanie w bibułowe pompony

Posiadasz dzieci? A może Ty lubisz rzeczy typu DIY – „do it yourself”, tzw. „zrób to sam”? Tak? Rewelacyjnie! W tym tekście podamy Ci opcję na samodzielnie wykonane bibułowe pompony.
rolety

Rolety , czyli dekoracja okna w pokoju naszej pociechy

Znakomitym sposobem funkcjonalną dekorację w pokoju najmłodszego domownika są rolety okienne. Wybierając właściwy wzór można stworzyć baśniowy nastrój, a jednocześnie zwiększyć komfort zaciemniając wnętrze. W tak barwnie wykończonym pokoju maluch będzie znacznie lepiej wypoczywał.

Pomysłowa aranżacja wymarzonego M

Wszyscy dobrze czujemy się we wspaniale zaaranżowanych wnętrzach. Dlatego staramy się ze wszystkich sił, by nasze M było nie tylko stylowe, ale też praktyczne. Jedynie w odpowiednio urządzonej przestrzeni można swobodnie wypocząć.
kanapa

Odpowiednia chwila na - pokój dla pociechy

Kiedy nasze dziecko pojawia się na świecie, najczęściej sypia w naszej sypialni. Dorośli czują się bardziej spokojni, wiedząc, że maluch jest przy nich. I tym sposobem, przygotowywany od długiego czasu, pokój dla dzidziusia jest nieużywany. Kolorowe mebelki tylko się kurzą, a w łóżeczku urzędują misie. Ale taki stan rzeczy nie potrwa długo. Prędzej, czy później pociecha powróci do własnego pokoiku. A po jakimś czasie kategorycznie zażąda zmiany wystroju.
wnętrze, meble

Aranżując mieszkanie warto pomyśleć nad doborem sprzętów - meble robione na wymiar

Wizerunek pokoi, w których jesteśmy ma dla nas coraz to większe znaczenie. Zwracamy na niego szczególną uwagę w kontekście naszego domu. Nie ma w tym nic dziwnego - każdy chce przecież funkcjonować w ślicznym i miłym otoczeniu.
oświetlenia

W jaki sposób prawidłowo oświetlić pokój dzienny?

Przewidując oświetlenie salonu trzeba pamiętać o charakterze tego pomieszczenia oraz pełnionych przez niego licznych funkcji.


W jaki sposób prawidłowo oświetlić pokój dzienny?

pokój dzienny jest bowiem wnętrzem w domku, w którym lokatorzy spędzają większość wolnego czasu.