Pokój
Skandynawia

W jaki sposób umeblować pokój malucha - porady

Jak zaaranżować pokój potomka, jaki będzie miejscem nauki, snu, przechowywania jak też zabawy?


W jaki sposób umeblować pokój malucha - porady

Pokój potomka powinien pogodzić owe funkcje na kilkunastu metrach kwadratowych. Nie jest to proste.
lampa stojąca

Zadbaj o prawidłowe oświetlenie łazienki, dużego pokoju, a także pokoju dla maluszka

Dekorowanie mieszkaniu jest najfajniejszą częścią każdego remontu. Po kilku miesiącach żmudnej pracy każda pani domu z przyjemnością wybierze się na sprawunki w czasie jakich będzie zdołała dokupić meble, a także inne gadżety do mieszkania. Podczas tych sprawunków niesłychanie znaczącą rzeczą jest kupno odpowiednich lamp. Mogłoby się publikować, iż powinniśmy zwracać atencję wyłącznie na design, rzecz jasna nie jest to prawdą.
odpoczynek

Fototapety wydają się być ostatnio niezwykle popularne - dodają pokojom niezwykły charakter

Fototapety przeżywają swą drugą młodość - znowu są popularne i z ochotą zamawiane. Możemy wytypować fototapety do każdego pomieszczenia w mieszkaniu, a nawet do kuchni czy łazienki.
porządek

Czy spoglądaliśmy jakie łóżka piętrowe są nam proponowane?

Kiedy posiadamy dwójkę pociech, które mają posiadać wspólny pokój, a nie okazuje się być on nazbyt spory, to koniecznie należy poszukać właściwego rozwiązania.
komoda

Komoda drewniana z szufladami to fajne rozwiązanie

Jeżeli wjedziemy do marketu meblowego, to szybko się dowiemy, że istnieje sporo typów mebli na które możemy się zdecydować. Dlatego tak istotne będzie to, aby dokładnie się zastanowić, które z nich pragniemy i które najbardziej nam się spodobają. To wszystko właśnie sprawia, że powinniśmy dokładnie zobaczyć wszystkie propozycje, by zobaczyć ich mocne oraz słabe strony.
domowa siłownia

Prywatne centrum szaleństwa - alternatywa dla wypadów na miasto

Czy nasz dom musi być jedynie miejscem, gdzie relaksujemy się po pracowitym dniu? Nie powinniśmy ograniczać domu tylko do takiej funkcji. Najczęściej spędzamy w mieszkaniu wyjątkowo niewiele czasu. Rankiem błyskawicznie biegniemy do pracy, nierzadko z pustym żołądkiem. Obiad jadamy zazwyczaj w barach, a po robocie umawiamy się z przyjaciółmi w klubach lub na bilardzie. Czasami wychodzi na to, że w mieszkaniu już tylko sypiamy. Najwyższy czas to zmienić. Możemy zrobić ze swojego domu prawdziwe centrum rozrywkowe. Ten świetny pomysł nie tylko pomoże nam zacieśnić więzy przyjaźni, ale też zaoszczędzić dużo pieniędzy.
fototapeta z miastem

Wyjątkowe oferty fototapet

Nowy Jork to rewelacyjne miejsce pełne niezwykłych inspiracji. Wielu wielbicieli sztuki współczesnej, jazzu , a także filmów Woody’ego Allena chciałby wprowadzić atmosferę tego uroczego miejsca do swego mieszkania. To niezwykłe miasto w USA rzeczywiście tętni życiem, co uwieczniło wielu genialnych fotografów.
kolorowa lampka

Oświetlenie w twoim domu - interesujące rady

Lampy biurowe mają zapewniać silne światło. Dociekania naukowe udowodniły, że silne natężenie blasku posiada właściwości zachęcające ludzki rozum do efektywnej pracy. Wiedząc o tym, trzeba zainstalować w miejscu pracy główne światło o dużej mocy. Podobnym wyjściem (dla biur domowych) jest lampka podręczna, w której zainstalujesz porządną żarówkę.Takie są fakty, nie ma nic gorszego, niż nikłe światło w miejscu pracy, które powoduje, że obecni w środki odczuwają wielką senność.
wystrój pokoju dziecięcego

Ubieramy mieszkanie w bibułowe pompony

Posiadasz dzieciaki? A może sama lubisz drobiazgi typu DIY – „do it yourself”, czyli „zrób to sam”? Tak? Kapitalnie! W tym tekście podrzucimy Ci pomysł na własnoręcznie wykonane papierowe pompony.
wnętrze, meble

Aranżując mieszkanie warto pomyśleć nad doborem sprzętów - meble robione na wymiar

Wygląd pomieszczeń, w jakich bywamy ma dla nas coraz to większe znaczenie. Zwracamy na niego szczególną atencję w kontekście naszego mieszkania. Nie ma w tym nic dziwnego - każdy chce przecież funkcjonować w estetycznym i przyjemnym otoczeniu.