Pomieszczenie

Bezbłędny wybór płytek podłogowych

Obecnie producenci proponują nam przeróżne płytki. Wybór jest gigantyczny począwszy od faktury kończąc na barwach i odcieniach płytek. Do małych pomieszczeń powinniśmy wybrać płytki jasne, które optycznie je powiększą. Do miejsc wąskich zalecane jest użycie płytek podłużnych, które optycznie je wydłużą. Zaś, gdy nasze pomieszczenie jest przestronne możemy wykorzystać ciemniejsze płytki o wyrazistych wzorach. Dlatego też możemy zaprojektować dane pomieszczenia tak jak o tym marzyliśmy.
łazienka

Jakie zadania mają meble łazienkowe, kilka wskazówek na temat tego, jak odpowiednio je wybrać.

Łazienka większości osób kojarzy się z umywalką, wanną i ubikacją. Jednak nie mniej ważną rolę pełnią w niej meble. Tyle że inaczej niż w salonach czy kuchniach, meble w łazienkach nie są eksponowane, a znacznie częściej stanowią dyskretne uzupełnienie pozostałego wyposażenia.
żarówki led

Oświetlenie uliczne led

Oszczędności są istotne właściwie w każdej z naszych dziedzin życiowych. Warto więc przyglądać się temu, jak wiele miesięcznie kosztuje nas oświetlenie uliczne. Można bowiem wskazać dużo sposobów na to, aby zapłacić mniej i wybierać korzystniejsze, to znaczy długofalowe rozwiązania, głównie w mieście. Nowoczesne, stworzone dzięki nowej technologii żarówki led mr16 cieszą się na rynku sporym powodzeniem, natomiast producenci ze wszelkich sił pragną nieprzerwanie przedstawiać ciekawsze modele w zakresie oświetlenia.
płytki ceramiczne

Na jakie parametry uważać przy dobieraniu płytek podłogowych?

W czasach teraźniejszych producenci proponują nam przeróżne płytki. Wybór jest gigantyczny począwszy od faktury kończąc na barwach i odcieniach płytek. Do małych pomieszczeń należy dopasować płytki jasne, które optycznie je powiększą.
przestronna sypialnia

Aranżujemy alkowę - czy opłaca się zdecydować się na styl współczesny ?

Alkowa to twoja domowa kryjówka, punkt uciszenia, harmonii, intymności. Bez względu na to, jaki styl aranżacji wyselekcjonujesz - współczesny, romantyczny, wschodni, retro, bądź zupełną awangardę, to jedno powinno być pewne - musi być jak ze snu
gałka do mebli

Dlaczego warto brać pod uwagę uchwyty?

Kupując meble bądź drzwi do danego pomieszczenia wiele osób zwraca uwagę tylko na ich ogólną estetykę. Szczegóły, takie jak uchwyty czy gałki są zupełnie pomijane, co jest w rzeczywistości dosyć dużym błędem. Czemu? Przede wszystkim ze względu na fakt, że właśnie takie drobiazgi są prawdziwą wizytówką każdego pomieszczenia i świadczą o osobie, która je dekorowała. Poza tym, to właśnie one bardzo szybko się niszczą, gdy ich jakość pozostawia wiele do życzenia i wtedy meble tracą na atrakcyjności.
porządki

Jak zaaranżować swoje mieszkanie, aby stało się rzeczywiście stylowe? Czy warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy?

Kiedy urządzamy mieszkanie pragniemy, żeby prezentowało się bardzo stylowo, było prawdziwie klimatyczne i piękne. Niekiedy brakuje pomysłów, więc co możemy w takiej sytuacji zrobić?


Jak zaaranżować swoje mieszkanie, aby stało się rzeczywiście stylowe? Czy warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy?

Tak naprawdę mamy kilka sposobów, jakie są w stanie nam pomóc, by urządzić swoje mieszkanie jak najbardziej profesjonalnie.
fototapeta jesień

O jakich rzeczach wiedzieć wybierając fototapetę? Na co powinniśmy patrzeć? Jakie mamy dostępne typy fototapet?

Szukając materiału na fototapety na ściany z pewnością nasunie się pytanie, jaki wybrać jej typ. Nie jest to aż tak proste, ponieważ wraz z tym jak rozwija się technologia wybór jest rzeczywiście coraz większy. Jednakowoż, to dobra wiadomość, gdyż dzięki temu będzie można optymalnie zdecydować się na odpowiedni materiał tej fototapety.
światło

Jaki typ światła dobrać do domu? O czym powinniśmy pamiętać dobierając oświetlenie?

Światło to życie, bez niego nie można nic zrobić, nic zaplanować,niewiele rzeczy jest możliwych do wykonania. Światło kojarzy się z nadzieją, kiedy po nocy przychodzi dzień czujmy się lepiej i mamy większą energię do życia. Zostaliśmy zaprogramowani, żeby działać,kiedy widno.
szafy na wymiar

Wyposażenie i akcesoria w urządzaniu wnętrz

W dzisiejszych czasach sporo ludzi decyduje się na otwarcie prywatnej aktywności gospodarczej. Powstających biur jest coraz to więcej, jednakże każde właściwie zajmuje się innymi sprawami, problemami, czy świadczeniem usług.
1 2 3 4 5 6