Kuchnia
regał z półkami

Każde pomieszczenie jest wyjątkowe - spraw, by i Twoje takie było

Kiedy ostatnie prace wykończeniowe w naszym mieszkaniu mamy już za sobą, można szeroko się uśmiechnąć. Surowe pomieszczenia powoli zaczynają przypominać nasze wyśnione gniazdo, ale główna zabawa dopiero przed nami. Czekają nas jeszcze męczące wypady do sklepów meblowych. Jeżeli nie chcemy, aby to była trauma, należy właściwie się do tego przygotować.
kuchnia

Gdy twoja kuchnia jest rzeczywiście mała i powinieneś liczyć się z każdym metrem, zamów szafki na wymiar

Niewielka kuchnia potrzebuje starannej i dobrze przemyślanej aranżacji. W takim środowisku każdy metr kwadratowy powierzchni jest bardzo ważny, przez to nie można pozwolić sobie na pochopnie dobierane meble i dodatki.
dekoracja wnętrz

Ceramika w mieszkaniach, czyli dekory oraz inne elementy o charakterze ozdobnym

Okładziny ceramiczne, czyli niezwykle na czasie glazura i terakota to materiały często proponowane do wykończenia mieszkań. Ostateczny efekt, jaki zamierzamy zobaczyć nadadzą tym okładzinom dekory ceramiczne.
wnętrze sypialni

Wystrój wnętrz i porady

Wbrew wyobrażeniom, urządzenie wnętrza domu, czy mieszkania nie jest bardzo drogie. Dobór kolorystyki ścian, mebli, podłóg i dodatków powinien być mądry i przemyślany. W konsekwencji nie musimy zlecać tego zadania firmie, która zajmuje się dekoracją wnętrz- nikt obcy nie zna nas tak dobrze jak my sami :).
blat-kuchenny-obrazek

Aranżujesz kuchnię i poszukujesz mebli? Pomyśl o zamówieniu u stolarza

Aranżacja indywidualnych pomieszczeń naszego domu nie jest bezproblemowym procesem i wymaga przeznaczenia czasu. Gdy zależy nam, żeby wszystkie elementy wystroju kreowały spójną całość dobrze jest poświęcić czas na stworzenie projektu lub zastanowić się o zaangażowaniu projektanta wnętrz.
kuchnia

Zestawy garnków

Przeprowadzasz się do nowego domu? Zbudowałeś domek jednorodzinny? Czeka cię dużo pracy. Meblowanie domu to tygodnie spacerowania po sklepach, dobierania pasujących tapet i firanek, składania i transportu mebli. Wobec masy rzeczy do kupienia, wniesienia i złożenia, nierzadko zapominamy o istotnych rzeczach, jakimi są akcesoria kuchenne.
kuchnia, wyposażenie

Praktyczne wyposażenie Twojej kuchni

Urządzając kuchnie, na pewno powinniśmy zadbać o dwie rzeczy. Po pierwsze powinna być ona urządzona gustownie, w szczególności jeżeli jesteśmy pasjonatami stosownego stylu, natomiast po drugie musi być funkcjonalna i pożyteczna. Taka kuchnia na pewno sprawi, że dzienne przyrządzanie posiłków będzie dla nas nie tylko proste, ale również niezmiernie przyjemne.
puste mieszkanie

Działania ułatwiające urządzanie wnętrza domu.

W chwili gdy podejmujemy decyzję o budowie domu jesteśmy zmuszeni przejść przez szereg etapów. Zaczynając od uzyskania wszystkich niezbędnych pozwoleń i formalności,poprzez zatrudnienie architekta, a następnie fachowców budowlanych, dochodzimy do momentu wykańczania wnętrza. Jest to mocno napięty czas, kiedy jesteśmy zmuszeni nie tylko zatrudnić firmę, która zdecyduje się zrealizować nasze wizje, ale także wisi nad nami obowiązek podejmowania setek decyzji dotyczących finalnego wyglądu naszego domu od środka.
Kuchnia

Ciekawe porady na to, jak urządzić kuchnię w stylu prowansalskim.

Kuchnia w stylu prowansalskim często przywodzi mi na myśl wspomnienia z dzieciństwa. Dokładniej kuchnię w domu babci. Była zazwyczaj wykończona w błękitach i fioletach, pełna różnych drobnych bibelotów i wrzosów. Jeśli zastanawiacie się jak urządzić kuchnię w stylu prowansalskim polecam czytać tekst!

Stylowe mieszkanie.

Każdy pragnie, aby jego mieszkanie było było przytulne, a oprócz tego przestronne i wyposażone elegancko. Taki efekt nie jest prosto osiągnąć, zwłaszcza spłacając dożywotnio kredyt na naszą posesję i w związku z tym nie bardzo możemy pozwolić sobie na wydawanie kasy na prawo i lewo.
1 2 3 4 5 6