Żarówki
żarówki led

Czy są aktualnie nowatorskie formy oświetlenia?

Powszechnie wiadomo, że każdy z nas lubi przebywać w pomieszczeniach bardzo dobrze oświetlonych. W ostatnim czasie na skutek europejskich regulacji również koniecznie byliśmy zmuszeni do zmiany naszych zwyczajów oświetleniowych, które jak wiemy w wielu przypadkach nie sprzyjały środowisku. Niemniej pomimo tego wraz z biegiem czasu sytuacja ta uległa bez wątpienia znacznej poprawie, czego wyrazem są po wielokroć stosowane w naszych mieszkaniach wszelkiego rodzaju żarówki energooszczędne.
Przykładowy sufit podwieszany

Kiedy nowoczesność łączy się z tradycjonalizmem, czyli słowo o oświetleniu w naszych domach

Dbanie o mieszkanie rozpoczyna się jeszcze na etapie obmyślania wystroju wnętrz. Gospodynie, które dysponują niepokaźnym budżetem, będą musiały poprzestać na przeciętnych rozwiązaniach, ale i w takim przypadku pomysłowość może uczynić cuda.
oświetlenie w salonie

Oświetlenie LED – czy powinno się na nie decydować? Poznaj więcej porad

Oświetlenie LED stosowane jest w naszym kraju już od naprawdę długiego czasu. To rozwiązanie niezwykle chętnie wykorzystywane przez osoby, którym zależy na oświetleniu energooszczędnym. Zaletą oświetlenia LED jest nie tylko niewielki pobór energii, ale także najróżniejsze możliwości zastosowania. Dzięki niemu możemy dowolnie tworzyć przestrzeń swojego mieszkania.
światła led

Oświetlenie LED i jego zalety

Większość osób zastanawiających się nad oświetleniem w swoim domu, stawia na oświetlenie led. Dlaczego jest to tak cenione oraz atrakcyjne rozwiązanie?
aranżacja mieszkania

Oświetlenie w dekoracji wnętrz ma kolosalne znaczenie - interesujące zastosowanie taśm led

Dla każdego człowieka duże znaczenie ma dekoracja jego własnego domu. To, jak czujemy się w swoim miejscu jest bardzo istotne i oddziałuje na nasze samopoczucie codziennie.
kolorowa lampka

Oświetlenie w twoim domu - interesujące rady

Lampy biurowe mają dawać mocne światło. Badania naukowe pokazują, że duże natężenie oświetlenia wykazuje właściwości zachęcające ludzki rozum do efektywnej pracy. Wiedząc o tym, powinieneś umieścić w pomieszczeniu pracy główne oświetlenie o sporej mocy. Innym rozwiązaniem (dla biur w mieszkaniu) jest lampka biurkowa, w której założysz potężną żarówkę.Taka jest prawda, nie znamy nic gorszego, niż przygaszone światło w biurze, które powoduje, że pracownicy odczuwają narastającą senność.
lampa w łazience

W jaki sposób nowocześnie zaprojektować oświetlenie w mieszkaniu czyli zalety kilku niezależnych źródeł światła

Projektując swoje wnętrze nie można zapomnieć o jednej bardzo istotnej sprawie, którą będzie oświetlenie. Niestety wiele osób nie przywiązuje odpowiedniej uwagi do tego elementu, po prostu wieszając w przypadkowych miejscach zwyczajne lampy. A tymczasem za pomocą światła da się bardzo dużo pozmieniać w środku swojego domu - dobrze wykonane i zaprojektowane nie tylko znacznie może pomóc w czasie codziennych dni, ale także będzie pełnić funkcję dekoracyjną i ozdobną.
lampy

Jak oświetlić pomieszczenia w domu

Wciąż zmieniają się trendy w branży oświetlenia. Jeszcze kilkanaście lat temu modne były ogromne wiszące lampy sufitowe, najlepiej jak najbardziej ozdobione, z wieloma kloszami, złoceniami i z podobnymi dodatkami. W każdym mieszkaniu miał być efektowny żyrandol.
oświetlenie

Niezwykle ważna rola odpowiedniego oświetlenia w naszym domu- żyrandole, żarówki oraz odpowiednio dobrana barwa światła

Jednym z najistotniejszych elementów wyposażenia każdego mieszkania jest jego oświetlenie. Dzięki niemu nasze mieszkanie może zyskać niepowtarzalny wygląd, ważne jest jednak jego odpowiednie dobranie.
Lampy wiszące

Rola światła w codziennym życiu

Światło jest niezwykle ważne dla ludzi. Bez jego obecności na naszej planecie nigdy nie pojawiłoby się życie, a więc i ludzkość nigdy by się nie narodziła. Działanie Słońca czyni, że rośliny potrafią się rozwijać. Co fascynujące, siła światłości wykazuje znaczny wpływ na ludzkie zdrowie. Ludzie, którzy zamieszkują w północnych regionach świata o wiele częściej zapadają na choroby związane z nastrojem.
1 2