Ściana
mieszkanie

Typy farb, które warto znać. Czy farba może pomóc nam zmienić klimat w domu oraz wpływać na aranżację wnętrza?

Dom można odmienić na wiele sposobów. Wszak różnych pomysłów, sposobów aranżacji, innowacyjnych rozwiązań jest z roku na rok coraz więcej. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z tego jak dużo jesteśmy w stanie zdziałać stosując tylko farby. Ile oryginalnych pomysłów możemy przy jej użyciu zrealizować oraz jak dużo jest różnych jej typów służących do najróżniejszych celów. Jakie farby powinniśmy wypróbować w swoim domu?
meble drewniane w pokoju

Zaaranżowanie sypialni – jak stworzyć praktyczne miejsce do wypoczynku we własnym domu?

Jak wiemy, sypialnia jest podstawowym miejscem codziennego wypoczynku. Nie oznacza to natomiast, że w tym pomieszczeniu winno mieścić się tylko łóżko i ewentualnie lampki nocne. Co więcej, dla wielu ludzi tak mało ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni mogłoby być marnotrawstwem wolnego miejsca, a zważywszy, że nierzadko w domu znajduje się mało pomieszczeń, w których moglibyśmy przetrzymywać rozmaitego rodzaju drobiazgi, sypialnia okazuje się właściwym do tego miejscem.
obraz na szkle

Czy posiadaliśmy możliwość podziwiać obrazy na szkle?

Należy zobaczyć co oferują nam artyści

Coraz częściej wydajemy sobie sprawę z tego, że niewielkie szczegóły, które zjawiają się w naszym mieszkaniu mają spory wpływ na jego wygląd, a co się z tym łączy, mają szansę powodować, że nasze lokum będzie przedstawiało się przytulniej.
klinkier

Trzeba zobaczyć jak prezentują się ściany z klinkieru

Mamy różne rozwiązania dekoracji ścian

Kiedy bierzemy się za wykańczanie naszego mieszkania, powinniśmy pomyśleć, w jaki sposób chcemy, by przedstawiało się ono w całkowitym efekcie.
szablony

Fototapeta jako wyjątkowa dekoracja wnętrza - inspiracje

Szukasz dekoracji ściennej, która ożywi całe mieszkanie? Znakomitym rozwiązaniem będzie fototapeta. Możesz wybrać czarno-białą fotografię bądź kolorowe krajobrazy z naturą. Oto garść inspiracji.
Fototapeta jako wyjątkowa dekoracja wnętrza - inspiracje

Fototapety czarno białe wyróżniają się szerokim zastosowaniem. Uniwersalna kolorystyka oraz różnorodność dostępnych motywów sprawiają, iż takie fototapety idealnie sprawdzają się zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrzach, a nawet modernistycznych loftach - wystarczy wybrać fototapetę w odpowiedniej stylistyce.
wnętrze

W jaki sposób korzystać z blogowych poradników w kwestii aranżacji wnętrz?

W Internecie jesteś w stanie wyszukać wiele artykułów na niemal wszystkie kwestie. Na pewno popularnym tematem jest urządzenia wnętrz. To coś, czym fascynujemy się wszyscy, gdyż wszyscy mamy mieszkanie, które od czasu do czasu warto ulepszyć. Aby to zrobić, wybieramy takie czy inne metody. Nie każdy jest specjalistą, wobec czego potrzebujemy także tipów.
obraz

Drukowanie obrazów na płótnie

Prawda jest taka, że nie każdy z nas jest pasjonatem dzieł sztuki, a co za tym idzie nie wszyscy chodzą na aukcje i wydają tysiące na działa sztuki wielkich mistrzów. Jednak nie oznacza to wcale, że nie uwielbiamy ślicznych rzeczy, w tym cudownych obrazów. Można do naszych domów zamówić obrazy na płótnie.
obraz

Dlaczego warto sprezentować komuś obraz

Obrazy w przeszłości pełniły funkcję fotografii. Osoby dosyć bogate, stać było by co jakiś czas zamawiać swoje portrety lub portrety rodzinne u popularnych malarzy, które następnie zdobiły ściany domostw. Biedniejsi ludzie nie mieli jednak takiej możliwości. Dzisiaj, fotografie są już tak dostępne, że po chwilowym zaniku, obrazy stają się kolejny raz dość popularne. Jednak wykonanie portretu dalej jest dość drogim rozwiązaniem, zwłaszcza dla osób, których talent jest ceniony w środowisku. Rozwiązaniem mogą stać się drukowane obrazy, jakie stanowią faktycznie dość ciekawy pomysł np. na prezent.
szary

Sporo osób po paru latach użytkowania mieszkania dochodzi do wniosku, że im się to nie bardzo podoba.

Ściany wyblakły, meble stały się trochę niemodne, i tak naprawdę zrobiło się nijako i nudnie. To co jeszcze parę lat wcześniej było świetną aranżacją, dzisiaj wydaje się bezbarwne i pozbawione polotu. Jednak kolejny remont to ogromne finansowe nakłady, nie wspominając o pracy, więc wielu ludzi przyzwyczaja się do takiego stanu i będą długo mieszkać bez żadnych zmian.
fototapeta

Świetne do urządzania wnętrz okazują się być fototapety na wymiar

Jakie okazują się być propozycje na urządzanie wnętrz?

Świetne do urządzania wnętrz okazują się być fototapety na wymiar

Każdy chce by jego pomieszczenia przedstawiały się jak najpiękniej, a co się z tym wiąże, by były stosowane najfajniejsze propozycje oraz rozwiązania. Dlatego właśnie niektórzy zdecydują się na zastosowanie tapet, pozostali pragną pomalować swoje ściany trwałymi farbami, a jeszcze inni stosują szablony do nanoszenia różnorakich wzorów.
1 2 3