Żyrandol
Odpowiednio dobrane oświetlenie w kuchni

Jak efektywnie wykorzystać proponowane przez producentów lampy?

Innowacyjne niegdyś sposoby oświetlenia stają się nieaktualne. Pojawiają się oszczędne, nowoczesne lampy sufitowe i żyrandole, które bezproblemowo dopasowuje się do poziomu każdego pomieszczenia. W atrakcyjnym stylu, wpisujące się w kanon retro, posągowe, surowe… Wybór jest naprawdę oszałamiający. Mnóstwo firm oferuje zainteresowanym możliwość zaprojektowania żyrandolu.
lampa sufitowa

Lampy do przedpokojów - jaki model kupić?

Oświetlenie we wnętrzu domu jest niezmiernie ważne. Niestety często nie pamiętamy o lampach w przedpokoju. Wydaje nam się, że to nie za bardzo ważna sprawa i wybiera się jakiekolwiek lampy do tego pokoju. Gdy tymczasem to właśnie do przedpokoju wchodzą na wstępie goście, to ten przedpokój tworzy tak zwane pierwsze wrażenie. Z tego powodu trzeba z rozmysłem wybierać lampy do przedpokoju.
świece

Znakomite lampy i modne żyrandole do domu oraz mieszkania

Lampy to istotny fragment wszelkiego wyposażenia wnętrz, są one konieczne do oświetlenia domu czy mieszkania, jednocześnie pełnią funkcję dekoracyjną. W sklepach z oświetleniem odszukamy współcześnie niemało atrakcyjnych modeli lamp i żyrandoli, jakie bez kłopotu dostosujemy do każdego wnętrza.
Lampki led

Jakie żarówki do domu?

Wracasz rozdrażniony do domu? Chętnie chwyciłbyś za koc i przespał jesień i zimę? Jest na to sposób. Z jesiennej melancholii wyzwoli nas dobre światło! Kiedy dni stają się coraz krótsze, żyrandole, kinkiety i lampy są namiastką światła słonecznego.
lampy

Kluczowa rola światła w w życiu człowieka.

Pewne każdy z nas wie o tym, że światło odgrywa znaczącą rolę w naszej egzystencji, że zwyczajnie jest nam niezbędne do funkcjonowania. Poprzez nie odbywają się w naszych tkankach procesy chemiczne, syntetyzują się witaminy, nasze ciało wie, gdy jest dzień albo noc. Ponadto światło ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie: jeśli słońca jest więcej, mam doskonały nastrój, jesteśmy pełni optymizmu, energią do życia. Gdy oświetlenia brakuje, jest przeciwnie. Wpływ światła był badany na przykładzie osób, które mieszkają w obszarach świata, gdzie istnieje zjawisko białych nocy, po jakich pojawiają się długie miesiące bez słońca.
Lampa wisząca, żyrandol Calipso

Wybieramy żyrandol do salonu

Nawet jeżeli ufamy przede wszystkim w swój gust, chcemy, aby nasi goście docenili trud, jaki włożyliśmy w planowanie wystroju i oświetlenia salonu. Dlatego decyzje dotyczące kupna takich elementów wystroju salonu jak meble, dywany czy żyrandol podejmujemy zwykle powoli i w sposób przemyślany. Co jednak, jeśli nie mamy pomysłu, jakie lampy do salonu będą się najlepiej nadawały do naszego wnętrza?