Ściany
pokój dziecka

Dekoracja pokoju dziecięcego przy użyciu fototapet

Nie jedynie właściwie czy zgodnie z daną estetyką urządzony pokój wpływa na to, jak maluch czuje się w nim na co dzień. Niesamowicie ładne fototapety są w zasięgu ręki, więc warto zainteresować się nowoczesnymi propozycjami.
Dziecięcy pokój

Czas na zmiany- kąt dla pociechy

Gdy nasze maleństwo pojawia się na świecie, zwykle sypia z nami. Dorośli są bardziej spokojni, jeśli wiedzą, że dzieciątko jest tuż obok nich. I tym sposobem, przygotowywany od długiego czasu, dziecinny pokoik jest nieużywany. Kolorowe mebelki tylko się kurzą, a w kołysce urzędują zabawki. Ale ten stan rzeczy nie potrwa długo. Prędzej, czy później maluch powróci do swojego pokoju. A po jakimś czasie zdecydowanie zażąda wymiany dekoracji.
kanapa

Odpowiednia chwila na - pokój dla pociechy

Gdy nasze maleństwo przychodzi na świat, najczęściej śpi w naszej sypialni. Dorośli są bardziej spokojni, jeśli wiedzą, że maluch jest tuż obok nich. I w ten sposób, urządzany od miesięcy, pokój dla dzidziusia jest niepotrzebny. Kolorowe mebelki zbierają kurz, a w łóżeczku śpią lale. Ale taki stan rzeczy nie będzie trwał długo. Prędzej, czy później dzieciak powróci do swojego pokoju. A po jakimś czasie zdecydowanie zażąda wymiany dekoracji.
mieszkanie - stykówka

Sposoby na przyozdobienie pokoju, czyli świetne rozwiązanie na ściany.

Każdy z nas posiadał taki moment, że chciał wprowadzić zmiany w swojej kuchni lub pokoju. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na wymienienie mebli bądź kupienie nowego oświetlenia. Jest jednak takie rozwiązanie, które cieszą wielu.
Listwy przypodłogowe

Jak powinno montować się listwy przypodłogowe? Jakie istnieją sposoby montażu? Jaki z nich wybrać?

Po wielu pracach, jak podłogi zostały ułożone, a ściany pomalowane przychodzi czas na zamontowanie listew przypodłogowych. Tak właściwie sposobów na montaż jest kilka, warto poznać takie najbardziej niezawodne.
Mona Lisa

Godne uwagi dekoracje ścienne

Dekorowanie mieszkania to nie tylko wielka i kosztowna inwestycja, która wymaga sporo wysiłku oraz czasu, ale również ciekawe zajęcie. Dużo ludzi swoją zabawę z profesjonalnym dekoratorstwem zaczęło głównie od pomysłów na własny użytek. Aranżacja pomieszczeń wymaga od nas nie tylko konkretnej wiedzy, ale również kreatywnego myślenia i artystycznej duszy. To również trochę psychologii, gdyż dowolne pomieszczenie musi zostać dobrane do cech domownika.
łóżko dwuosobowe

Przydatne wskazówki na urządzanie kameralnej sypialni

Teraźniejsze budownictwo, wielkie bloki i… maleńkie mieszkanka. Niestety, aranżacja takich mieszkań stanowi nie lada wyzwanie dla architektów wnętrz i ich właścicieli, upragnionych mieszkań. Przez to zastanawiamy się jak urządzić małą sypialnię.
żarówka

Lato nadchodzi nieubłaganie - jest to ta pora roku, gdy jedni bywają szczęśliwi, a pozostali niestety się smucą

Lato z reguły jest lubiane przez dużą część ludzi. Z jego nadejścia szalenie radują się maluchy, ponieważ mają wtedy wolne od szkoły i mogą leniuchować.
jadalnia

W jakim miejscu w mieszkaniu mamy możliwość postawić szklaną zabudowę?

Szkło posiada bardzo zalet. Dzięki swoim właściwościom znajduje ono wiele zastosowań w wystroju domu. Ważną kwestią we wszystkich innowacyjnych projektach są także zabudowy szklane.
Skandynawia

Łazienka po skandynawsku

Styl skandynawski kojarzy się przede wszystkim z organicznymi wykończeniami, jasnymi wnętrzami i przeszklonymi ścianami. Można w identycznym stylu zrobić również łazienkę. Dziś opisujemy pomysł na łazienkę w stylu skandynawskim.
1 2 3 4