Porady

Szklane rozwiązania do domów i mieszkań

Chcąc perfekcyjnie wyposażyć swe cztery ściany, warto postawić na sprawdzone porady profesjonalistów. Oferowane na rynku stopnie szklane to inwestycja na długi czas, dlatego wskazane jest wybrać już dziś polecanego przez tak wielu producenta. Usługi świadczone są na doskonałym poziomie, natomiast dobór materiałów odbywa się indywidualnie. Doskonałe propozycje, na jakie pozwolić sobie możesz już dziś i Ty, okażą się strzałem w dziesiątkę.
Ryba pływająca w akwarium

Rady na temat idealnego doboru oświetlenia do akwarium

Dobrze dobrane oświetlenie w domowym akwarium jest niezwykle ważne dla utrzymania dobrej kondycji roślin w akwarium, jak również ryb i pozostałych zwierząt. Źle dopasowane światło powoduje niekiedy gnicie roślin akwariowych, obumieranie ryb czy zbyt duży rozwój glonów. By temu zapobiec, istotna jest temperatura światła oraz ciepło, które jest wydzielane przez źródło. Dla domowego zastosowania całkowicie niepotrzebne mogą się okazać niektóre źródła światła – jak lampy rtęciowe i metalohalogenowe.
pies rady buldog

Prawidłowe żywienie naszego pieska

Jakiś czas temu psy karmiło się tym, co danego dnia było na obiad. Nieraz do miski czworonoga wpadała szynka, czasem urywek parówki. Na szczęście dla kondycji psów te czasy dobiegły końca, ponieważ dziś w sklepach jest wiele różnych dobrych preparatów odżywczych dla zwierząt.
kot

Hodowla kociaków w mieszkaniu

Koty są jednymi z najpopularniejszych zwierząt domowych. Odznaczają się dużą dozą niezależności, co odróżnia je od psów. Kolejną różnicą jest fakt, że koty nie wymagają wyprowadzania na spacer przez ludzi. Dzięki temu częściej wybierane są przez ludzi, którzy mają mało czasu ze względu na pracę i inne obowiązki. W sytuacji gdy właściciel mieszka w stosunkowo spokojnej okolicy, możliwe jest wypuszczanie zwierzęcia na zewnątrz.