Koty
kot

Hodowla kociaków w mieszkaniu

Koty są jednymi z najpopularniejszych zwierząt domowych. Cechuje je duża doza niezależności, czym różnią się od psów. Kolejną różnicą jest to, że koty nie potrzebują wyprowadzania na spacer przez ludzi. Z tej przyczyny często wybierane są przez osoby, które mają mniej czasu z uwagi na pracę i inne obowiązki. W sytuacji gdy mieszka się w stosunkowo spokojnej okolicy, możliwe jest wypuszczanie zwierzęcia na zewnątrz.
Kot, zwierzęta domoiwe

W jaki sposób najlepiej zatroszczyć się o zdrową i zbilansowaną dietę kota?

Od wielu wieków blisko nas były zwierzęta, zwłaszcza paru różnych gatunków. Bardzo towarzyskie już dawno temu okazały się psy – właściwie wilki, wliczające się niemniej do krewniaków psów – jakie tak długo snuły się za ludzkimi plemionami w oczekiwaniu na ochłapy z ich polowań, że stały się czymś oczywistym w tych zgromadzeniach. Zaczęto je przygarniać i wykorzystywać do pilnowania mienia, wsparcia w polowaniach i tak dalej. Dzisiaj psy najróżniejszych ras, tak odmiennych, że zmuszają do pytania, czy należą jeszcze do jednego gatunku, żyją z ludźmi we wsiach i w miejskich blokach.
Karma sucha dla kotów Acana

Jak dbać o kotka?

Każdy kto ma potomstwa bez wątpienia już przerabiał ten temat. W pewnym wieku nasze latorośle przybiegają do nas z poważnym zapytaniem. Zazwyczaj bardzo obawiamy się tego momentu. Ale prędzej, czy później to następuje. Lepiej dużo wcześniej przygotować się do tej pogawędki i określić z naszą połówką, jakie chcemy zająć stanowisko.
kot

Doskonałe rozwiązanie kłopotu związanego z utrzymaniem porządku w kuwecie kota przy użyciu żwirku silikonowego.

W chwili podjęcia decyzji o posiadaniu zwierzęcia w domu, trzeba rozpatrzyć wszystkie za i przeciw. Rozumie się przez się, że nie jest to rzecz, którą po pewnym czasie rzuci się w kąt jak i zapomni. Stąd też decyzja musi zostać w 100 % słusznie podjęta i przemyślana. Duża ilość osób przede wszystkim podejmuje decyzję o posiadaniu psa bądź kota. Co się z tym łączy, spore obowiązki, przy czym dogodniejsze dla nielicznych jest posiadanie kota. Dlaczego?
Karma sucha dla kotów Acana

Jakie karmy dla kotów kupować

W dzisiejszych czasach warto zapewnić czworonogom wszystko co dla nich najlepsze, aby zadbać nadzwyczaj intensywnie o ich prawidłowy rozwój. W globalnej dobie ogromnego pośpiechu oraz zwyczajowego zabiegania nawet byle zwyczajne zakupy karmy dla kota, mogą wydawać się czymś kłopotliwym, a także bardzo stresującym doświadczeniem.
kot

Zagwarantuj własnemu pupilowi idealne warunki załatwiania potrzeb, zakupując dobry żwirek drewniany

Opiekunowie zwierząt są bardzo przywiązani do swoich zwierzaków i nierzadko pragną zagwarantować im to, co najlepsze. Dotyczy to zarówno karmy czy wygodnych legowisk, ciekawych zabawek oraz przekąsek, jak również dogodnych warunków korzystania z toalety. Właściciele kotów kupują dla nich specjalne żwirki do kuwetek.
Kot, zwierzęta domoiwe

Wszystko co najlepsze dla najdroższego pupila

Jednym z najbardziej specyficznych punktów usługowych jest sklep zoologiczny. Jego specyfika bierze się przede wszystkim z asortymentu, jaki jest tam oferowany. W wielu przypadkach bowiem poza elementami dla zwierząt oferuje się tam również żywe zwierzęta.
Karma dla kotów

Propozycje sklepu zoologicznego – rewelacyjny poziom

Godny zaufania wśród konsumentów sklep zoologiczny to miejsce, gdzie można znaleźć wszystkie niezbędne produkty dla naszych pupili, oferuje także rozmaite akcesoria. Niezwykle potrzebne w danej chwili rzeczy dla naszego kota są w zasięgu ręki, natomiast ceny wręcz zniewalają. Zachwycające wręcz zestawy spodobają się niejednej osobie, jaka chce inwestować w szczególności w doskonałą jakość. Warto dokładnie analizować potrzeby naszego zwierzaka oraz dawać mu to, co najlepsze.
Żwirek dla kota

Kupowanie akcesoriów dla każdego kota

Nie jest nigdy za prosto dogodzić zwierzętom bez względu na ich gatunek, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, psy, chomiki czy szczury, potrzebują bowiem wiele troski od strony ich właścicieli. Skupiając się jednak na kotach, dobrze będzie chwilę zastanowić się nad tym, jak zadbać o te zwierzęta. Czy najlepiej kupować w Internecie, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może nabywać odmienne akcesoria?
Karma dla kotów

Kocia rzeczywistość czyli jak skutecznie otaczać troską mruczka

Świat bez tych zwierząt musiałby być zły. Dużo ludzi nie potrafi żyć bez kotów i to nic dziwnego. Kot być może nie jest tak bardzo przywiązany do ludzi jak pies, nie słucha komend, jest zupełnie niezależny, bywa, że coś niszczy (szczególnie, jeżeli nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to kota da się uwielbiać.
1 2